Polityka Prywatności SCO-PAK S.A.
PL EN
tektura2,3 i 5
warstwowa
opakowaniakartony klapowe
i fasonowe
papierdo wyrobu tektury
i opakowań
tekstura "plaster miodu"idealna jako lekki
wypełniacz
kątownikido zabezpieczeń
i transportu materiałów

Strategia

Zarys planów strategicznych Spółki
 
Celem strategicznym Spółki jest;

- Rozszerzenie i umocnienie pozycji w kraju oraz na rynkach Europy Wschodniej.

Strategicznym obszarem działalności Spółki, podobnie jak w latach poprzednich będzie rynek krajowy. Ponadto mając na względzie ciągły wzrost poziomu zużycia papieru na mieszkańca w krajach Europy Wschodniej i przewidywane przeniesienie mocy przerobowych drukarni z Europy Zachodniej do Europy Środkowo-Wschodniej, Spółka widzi możliwość   rozszerzenia swojej działalności   na te obszary. Atutem jest lokalizacja przedsiębiorstwa Spółki w sąsiedztwie państw Europy Wschodniej( co ograniczy koszty transportu) i zdobyte już doświadczenie w kontaktach handlowych z firmami z Ukrainy, Litwy, Modawi, Czech, Słowacji.

- Wzrost mocy produkcyjnych.

W związku z uruchomioną w grudniu 2009 roku i zmodernizowaną w 2010 roku linią do recyklingu makulatury i produkcji papieru oraz zwiększeniem środków obrotowych, pozyskanych w miesiącu styczniu i lutym 2011 roku z emisji akcji serii C, Spółka spodziewa się wzrostu rocznych mocy produkcyjnych z poziomu 4.200 ton w końcówce 2011 roku do około 5.400 ton w miesiącu grudniu 2012 roku.

Wyprodukowany papier w około 3/5 części będzie przerabiany na tekturę i opakowania, w pozostałej części zostanie sprzedany.

- Maksymalizacja wydajności produkcji i dystrybucji.

Zważywszy na rosnące ceny energii elektrycznej oraz zwiększenie mocy produkcyjnych, utrzymanie efektywności kosztowej będzie miało kluczowe znaczenie dla stabilnego wzrostu. Aby osiągnąć ten cel Spółka podejmuje działania w kierunku zmniejszenia stopnia zużycia energii, starannego zarządzania zasobami ludzkimi, analizy rynku pod względem oferowanych cen surowców i wybór najkorzystniejszej oferty, maksymalizacji wydajności linii produkcyjnych oraz efektywności systemów logistycznych.

Kontakt

Scopak

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
SCO-PAK S.A.
ul. Wojsławicka 7
22-100 Chełm
Telefon: 82 563 92 78
Telefon: 603 534 776
NIP: 563-15-88-270
REGON: 110150964

info@scopak.com.pl info@scopak.com.pl sprzedaz@scopak.com.pl sprzedaz@scopak.com.pl kadry@scopak.com.pl kadry@scopak.com.pl